Friday, Sep. 29, 2023

23 kwietnia premiera filmu Conan The Cimmerian

Autor:

|

9 kwietnia 2015

|

23 kwietnia premiera filmu Conan The Cimmerian

W dolnej sali kinowej, w Jasiu i Małgosi, na Jana Pawła II róg Anielewicza w Warszawie, odbędzie się premiera bardzo dobrze Wam znanego krótkometrażowego filmu fantasy „Conan The Cimmerian”, zrealizowanego przez Grey Sphere – grupę filmowców amatorów, w większości LARPowców.

Organizatorzy tego wydarzenia zapraszają Was na godzinę 19.00 na spotkanie z aktorami i ekipą filmową. Pół godziny później, bo o 19.30 odbędzie się pierwszy pokaz filmu i pogadanka. Twórcy produkcji zapewniają również, że będzie okazja do wspólnego napicia się zacnych trunków, a ok. 20:30 nastąpi kolejna prezentacja filmu.

Osoby w pełnych strojach pasujących do Epoki Hyboryjskiej otrzymają w barze zniżkę!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
maturanator
Maturanator

Mamy kwiecień - a to przecież ostatni miesiąc przed gorącym okresem maturalnym! Jeśli ktoś z tegorocznym maturzystów próbuje zapomnieć o...

Zamknij