Monday, Jun. 17, 2024

Efekt warsztatów filmowych

Autor:

|

9 czerwca 2012

|

 

Firma Kinoamatorskie.pl to nie tylko wydawca serwisu internetowego, ale również grupa zajmująca się organizacją warsztatów filmowych. Być może niektórzy zauważyli dwie zakładki, które pojawiły się jakiś czas temu na łamach naszego serwisu. Jednak z nich dotyczy właśnie prowadzonych przez nas zajęć.

 

Dzisiaj mamy przyjemność pokazać Wam dwa filmy, które zrealizowali uczestnicy naszych warsztatów. Ci, którzy mieli okazję brać udział w tych zajęciach poznali nieco zagadnień dotyczących tworzenia filmu, następnie wymyślili swój scenariusz, po czym zabrali się za realizację. Efektem tych warsztatów filmowych, które odbyły się w szkole podstawowej nr 5 w Bochni są dwa filmy: „Prima Aprilis” i „Marzenia (poza)lekcyjne”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia:

 

 

 

Więcej informacji na temat organizowanych przez nas warsztatów filmowych możecie znaleźć tutaj.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Powstaje film „Nawiedzona Szosa”

  Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem medialnym powstający film Dario Davisa "Nawiedzona Szosa". Póki co, wiadomo że będzie to...

Zamknij