Thursday, Feb. 9, 2023

Inż. Walczak wraca na studia – trailer

Autor:

|

14 czerwca 2014

|

Inż. Walczak wraca na studia – trailer

Z twórca przygód Inżyniera Walczaka rozmawialiśmy w kwietniu ubiegłego roku. Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj. Artur Tomczak wraca do nas z nowym trailerem filmu „Inż. Walczak wraca na studia”. Pełna wersja ma wkrótce ujrzeć światło dziennie i na pewno będziemy zabiegać żeby trafiła również do naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej produkcji, odsyłamy na oficjalny fanpage Walczaka. A tymczasem wspomniany zwiastun:

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. mikolyo
    mikolyo
    14 czerwca 2014 at 15:00

    ... tak bym od czasu do czasu chciał coś przeżyć... a nie być bez przerwy zarzucany propozycjami podłączenia mnie do maszyny robiącej elektrowstrząsy.....:)))

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
PREVIEW POSTER smaller
Promocja Telefonu z okazji piątku 13

Tomir Dąbrowski nie mógł przepuścić takiej okazji i jako zwolennik nietypowego podejścia do każdej swojej działalności związanej z filmami, postanowił...

Zamknij