Sunday, Apr. 21, 2024

IV OFFELIADA 2010 – trwa nabór filmów!

Autor:

|

3 września 2010

|

 

IV OFFELIADA czyli Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych w Gnieźnie już po raz czwarty zaprasza wszystkich twórców kina niezależnego i studentów szkół filmowych do zmagań o statuetkę złotej OFFELII w Pierwszej Stolicy Polski. Festiwal odbędzie się od 22 do 24 października 2010 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Filmy można zgłaszać do 24 września 2010 r. Karta zgłoszenia i Regulamin Festiwalu do pobrania ze strony: www.offeliada.pl.

 

W programie tegorocznej OFFELIADY jak zwykle mnóstwo pokazów, spotkań autorskich, wydarzeń artystycznych i oczywiście sam konkurs główny. Serdecznie zapraszamy do Gniezna!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
III Przegląd Kina Niezależnego SPAM Pleszew 2010

  Znamy już program III Przeglądu Kina Niezależnego SPAM 2010, który odbędzie się 4 i 5 września w Pleszewie. Oto...

Zamknij