Wednesday, May. 22, 2024

Jury Grolsch Film Works wybrało najlepszych!

Autor:

|

20 września 2011

|

Agata Rudniewska i Patryk Jurek zostali zwycięzcami pierwszej edycji konkursu scenariuszowego Grolsch Film Works!

 

Nagrody rozdano podczas uroczystej gali w sobotę 17.09 w koszalińskim Kinie Kryterium. Kilkudziesięciu młodych filmowców biorących udział w konkursie scenariuszowym Grolsch Film Works wstrzymało oddech, kiedy na scenie pojawiła się Katarzyna Rosłaniec, trzymając w ręku kopertę z werdyktem jury. Już po chwili na scenie pojawili się szczęśliwi autorzy scenariusza pt. “Vocuus” – Agata Rudniewska i Patryk Jurek.

 

Jak się wówczas czuli? Dlaczego to właśnie ich scenariusz zwrócił uwagę jury? Czym jest Grolsch Film Works według Katarzyny Rosłaniec oraz Andrzeja Fidyka? Już wkrótce obszerna foto i wideo relacja z 30-tego, jubileuszowego Festiwalu “Młodzi i Film” oraz rozdania nagród w pierwszej edycji konkursu scenariuszowego Grolsch Film Works!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #8 – HIGHWAY TO HELL

  Do niedawna tytuł "Highway to hell" kojarzył mi się wyłącznie z zespołem ACDC. Kiedy jednak dostałem na skrzynkę tę...

Zamknij