Monday, Jul. 15, 2024

Kino LoffTowe – filmowe poniedziałki w Warszawie

Autor:

|

4 września 2012

|

 

Drodzy Twórcy Niezależni! Mamy dla Was świetną okazję do promocji Waszej twórczości. O co chodzi?

Kinoamatorskie.pl wraz z kawiarnią Loft Cafe mieszczącą się przy ulicy Złotej 11 w Warszawie będzie organizować poniedziałki z filmem niezależnym. Idea wygląda tak:

 

 • * we wrześniu – w 3 poniedziałki tego miesiąca (10.09, 17.09 i 24.09) organizujemy niezależne mixy, czyli pokazy filmów różnych twórców kina niezależnego. Z właścicielem lokalu założyliśmy, że minimalna długość materiału na każdy poniedziałek to 1.5 godziny filmu. W związku z tym na 3 poniedziałki potrzebujemy minimum 4.5 godziny materiału filmowego. Filmy te będą wyświetlane dla publiczności Cafe Loft.

   

  JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ FILM NA WRZESIEŃ

   

  1. Gdy film znajduje się w zbiorach serwisu Kinoamatorskie.pl – wtedy, jedyne co musicie zrobić, to wysłać na maila redakcja@kinoamatorskie.pl wiadomość o tytule Kino LoffTowe, a w treści zamieścić swoje imię i nazwisko, tytuł oraz link do filmu w serwisie Kinoamatorskie.pl.

   

  2. Gdy filmu nie ma w zbiorach serwisu Kinoamatorskie.pl – w tym przypadku, najpierw zgłaszacie swój film do serwisu, korzystając z naszego formularza, a następnie dokonujecie tej samej procedury, co w punkcie pierwszym.

   

  Autorzy, którzy przyślą swoje filmy zostaną poinformowani o ich zakwalifikowaniu na pokazy.

   

 • * w październiku i każdym kolejnym miesiącu – tutaj sytuacja się zmienia. Październik z założenia, będzie pierwszym autorskim miesiącem. Oznacza to, że wszystkie poniedziałki miesiąca będą poświęcone twórczości jednego filmowca niezależnego. Wybrany filmowiec zostanie zaproszony do Cafe Loft na pierwszy pokaz swoich dzieł, aby zapowiedział swoje filmy i opowiedział publiczności o swojej działalności. Każdy twórca posiadający swój miesiąc autorski otrzyma od Cafe Loft 100zł bon do wykorzystania w kawiarni!

   

  Nabory na autorskie miesiące zaczną się wkrótce i będą miały miejsce regularnie. W zależności od liczby poniedziałków w danym miesiącu, minimalna liczba materiału filmowego będzie się zmieniać. UWAGA! Pierwszeństwo do autorskich miesiąców mają Ci twórcy, którzy zgłoszą się do wrześniowych niezależnych mixów! A więc do dzieła!

   

   

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

 1. Snake
  4 września 2012 at 16:43

  Krzysztofie, nawet jeśli nie możesz osobiście zaprezentować swojej twórczości w Loft Cafe, nic nie stoi na przeszkodzie abyś wysłał nam listę filmów, które mają się złożyć na projekcję.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Droga do zrozumienia na Europejskim Festiwalu Filmowym: Integracja Ty i Ja

Miło nam poinformować, że film Marcina Kondraciuka "Droga do zrozumienia", który możecie zobaczyć tutaj został zakwalifikowany do Europejskiego Festiwalu Filmowym:...

Zamknij