Saturday, Sep. 23, 2023

Kinoamatorskie.pl dobrym pomysłem na video-biznes!

Autor:

|

26 września 2010

|

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż projekt „Kinoamatorskie.pl – Polskie Centrum Filmowca Niezależnego” został jednym z pięciu wyróżnionych projektów w konkursie firmy Divante.pl na pomysł na e-biznes oparty na video.

 

Co to będzie znaczyć dla naszego serwisu?

 

Dzięki wygranej w konkursie, otrzymaliśmy szereg możliwości rozwoju naszego serwisu. Projekt, który został złożony przez administratora Kinoamatorskie.pl zostanie zaprezentowany we wtorek 26.09 w Warszawie na Konferencji Video, co da bezpośrednią możliwość promocji naszej inicjatywy pośród ludzi środowiska związanego z tym medium. Oprócz tego otrzymamy do wdrożenia videocms, który ulepszy funkcjonalność naszego serwisu, co wpłynie na wygodę jego obsługi przez naszych czytelników. Przede wszystkim jednak udało się nam potwierdzić, że Kinoamatorskie.pl, to idealny projekt na promocję polskiego kina niezależnego i amatorskiego!

 

Wyniki konkursu

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
8. Multimedia Happy End Festiwal

Zapraszamy na najbardziej optymistyczny festiwal filmowy - 8. Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w Rzeszowie.   W tegorocznym konkursie...

Zamknij