Thursday, Feb. 9, 2023

Legenda 3D – trójwymiarowy remake komediohorroru

Autor:

|

18 lutego 2014

|

Legenda 3D – trójwymiarowy remake komediohorroru

Jeżeli po pewnym czasie od premiery swojego dzieła, autor dochodzi do wniosku, że można było wiele rzeczy poprawić, to oznacza, że nauka nie poszła w las, a jej efekty powinny przynieść wymierną korzyść dla remake’u, lub kolejnej produkcji. Łukasz Stasiorowski zdecydował się na tę pierwszą opcję i postanawia wskrzesić swoją „Legendę” w trójwymiarowej wersji. W obsadzie pojawią się oczywiście nowe twarze, jednak w małych, drugoplanowych rolkach, zagrają też niektórzy członkowie obsady oryginalnego filmu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia ruszą w maju w Chełmnie z planowaną datą premiery na 1 września.

Poniżej prezentujemy zarys fabularny filmu, jednocześnie informując, że nasz serwis objął patronat medialny nad tą produkcją.

„Szesnastoletnia Ania nie ma łatwego życia. Jej matka wyjechała za pracą za granicę, zostawiając ją pod opieką starszego brata, z którym wcześniej prawie nie miała kontaktu. Jakby tego było mało, dziewczyna właśnie zaczyna pierwszy rok nauki w miejscowym liceum, gdzie wszyscy znają jej mroczny sekret. Ania jest bowiem córką legendarnego Żniwiarza – seryjnego mordercy, który siał postrach wśród mieszkańców Chełmna aż do śmierci w niewyjaśnionych okolicznościach piętnaście lat temu. Wyobcowana, polegać może jedynie na swojej przyjaciółce, rezolutnej Wiki. Gdy wydaje się, że gorzej już być nie może, w mieście zaczynają ginąć ludzie, a legenda o duchu Żniwiarza wracającym zza światów w rocznicę swojej śmierci staje się żywa i nikt już nie jest bezpieczny…”

Więcej informacji na temat tego projektu możecie uzyskać na fan page’u oraz stronie internetowej filmu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. anonim
    2 stycznia 2015 at 09:32

    Witam film miał już swoją premiere?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
My Bloody Valentine 1981 poster
Złapane w sieci #128 – MY BLOODY VALENTINE (1981)

To już chyba niepisana tradycja, że filmy zamieszczane przez Dawida związane tematycznie z danym świętem, nigdy nie odzwierciedlają tych standardowych...

Zamknij