Thursday, Jun. 13, 2024

Folk Film Festiwal 2015

Dodany przez:

|

17 sierpnia 2015Rok: 2015
Scenariusz: Jacek Borzyszkowski
Zdjęcia: Marek Jackowski, Mateusz Dębowski
Montaż: Marek Jackowski


Krótki film ukazujący w kontrastowy sposób przemiany na wsi, których jesteśmy świadkami na co dzień. W niektórych rejonach naszej pięknej wsi te przemiany już się dokonały a gdzieniegdzie jeszcze jesteśmy ich świadkami. Film jest taką małą prowokacją, aby obiektywy kamer kierować tam gdzie mimo iż czas biegnie wolniej, to jest już wyjątkowo ulotny. Powiem dosadniej ulotny nieodwracalnie.

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

kommaj

Moje całe życie to film, choć nie od początku. Moja przygoda z obrazem zaczęła się od fotografii, którą miłuję do dzisiaj, a wykonywanie fotek i oglądanie pozwoliło i pozwala szanować kadr i unikać bylejakości. Zajmuję się reportażem filmowym i jestem jednym z organizatorów Folk Film Festiwalu w Sianowie. Moim ulubionym dzieckiem festiwalowym jest konkurs KOKOFY, który polega na stworzeniu jednominutowego filmu o wsi i przesłaniu na konkurs. Zapraszam wszystkich, profesjonalistów, amatorów, jednym słowem osoby umiejące opowiadać obrazem i czujące klimat panujący na naszej pięknej wsi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*