Tuesday, Mar. 5, 2024

Krwawa Wiara

Dodany przez:

|

7 lipca 2012Rok: 2011
Reżyseria: Piotr Zelke
Zdjęcia: Kacper Stasiak, Piotr Zelke
Montaż: Piotr Zelke


Grupa uczniów organizuje imprezę na dzień przed maturą. Chcą odetchnąć od przygotowań do egzaminu i się po prostu trochę rozerwać. Obfita w alkohol impreza szybko dobiega końca. Gdy uczniowie opuszczają lokal, jeden z nich zostaje. Nikt nie jest w stanie go dobudzić. W ten sposób – Michał nie wraca na noc do domu.

Następnego dnia otrzymuje telefon od koleżanki. Dowiaduje się, że za chwile rozpoczyna się matura. Przerażony i skacowany robi wszystko żeby zdążyć na egzamin. Po jakimś czasie Michał dociera na maturę z niewielkim opóźnieniem. Gdy czas egzaminu mija, uczniowie zostają zaproszeni do księdza na plebanię. Mają w ten sposób uczcić swoją maturę. Na miejscu zostają przywitani przez księdza proboszcza i zakonnicę Marynę.

Początkowo wizyta na plebani przebiega bez problemów. Jednak z czasem przeradza się w walkę o życie.
Czy maturzyści sobie poradzą i stawią czoła czyhającemu na nich niebezpieczeństwu? Jaką rolę w tym wszystkim odegra ksiądz i zakonnica?

Ten film jest odpowiedzią na te pytania.

Obejrzyj cz.2:

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*