Saturday, Dec. 9, 2023

Ożywienie

Dodany przez:

|

10 marca 2013Rok: 2013
Reżyseria: Kamil Koprowski
Scenariusz: Kamil Koprowski
Zdjęcia: Kamil Koprowski
Montaż: Kamil Koprowski


Film to krótka historia człowieka, który straciwszy sens życia i podejmując desperacką próbę jego zakończenia napotyka na swojej życiowej drodze osobę, która przywraca mu utracony sens istnienia. Przewija się przez jego umysł aby w końcu „ożywić go” dla świata, który wydawał mu się martwy….

Występują:
Maurycy Wilk
Michalina Szymborska
Paula Jaroszewska
Kamil Koprowski

scenariusz i reżyseria: Kamil Koprowski

Specjalne podziękowania dla:
Krzysztof Lottig: http://vedayoga.wordpress.com/airman/
K’rito: http://www.youtube.com/user/angelinlove
Vladimir Agaev: http://www.youtube.com/user/SadVladFull

Muzyka: Zbigniew Preisner, Vladimir Agev

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

(11) Komentarze

 1. Jan
  11 marca 2013 at 15:17

  Po zwiastunie tego filmu mogłem się spodziewać - dobrego kina. Wszystko tu gra począwszy od muzyki która jest piękna aż po grę aktorów ( która mnie trochę zainspirowała.. ) świetnie współgrają i pasują do siebie, jest to ogromna zaleta tego filmu - ponieważ trudno znaleźć takich aktorów którzy będą pasować i świetnie grać, to na pewno polacy????? (-: Jeśli tak to optymistyczne dla POLSKIEGO KINA ! Sam jestem doświadczonym reżyserem i widziałem bardzo dużo i wydobyć taki naturalizm adekwatny do danej sytuacji jest bardzo ale to bardzo ciężko do zrobienia, a czasem bywa mało realny. Jest to film niby prosty a tu taka bomba emocjonalna. Podejrzewam że niejeden widz się wzruszy. Gratulacje !!!

  • Kamil
   1 maja 2013 at 12:34

   Dziękujemy za tak ciepłe słowa :). Maurycy i Michalina to jak najbardziej Polacy ;)-aktorzy po WSF- jak również dziewczyna grająca epizod niemowy-Paula Jaroszewska. Dla nas największą nagrodą jest właśnie wzruszenie widza, świadomość tego, że ktoś to doceni. Ostatnio napisał do mnie facet, który powiedział, że ten film to jego historia. To było bardzo piękne. Szkoda tylko nam, że tak mało osób to obejrzało, zależy nam aby jak najwięcej osób miało chociaż możliwość obejrzenia. Jeśli podoba wam się to nie wahajcie się udostępniać to na face'a czy gdzie indziej. Podzielcie się tym filmem z innymi ;).

 2. Ela
  29 marca 2013 at 18:30

  Fajny (-:

 3. Mati
  29 maja 2013 at 21:22

  Sympatyczny film (: chciałbym 2-części.

 4. >>
  19 czerwca 2013 at 23:51

  umieściłem swój film, ale po obejrzeniu waszego powiem całej ekipie i aktorom że jak będziemy coś jeszcze robić to będziemy musieli włożyć w to chyba pół roku pracy - prób :D Ja trochę się pospieszyłem, eee ale szkoda gadać. P.S. Podoba mi się Maurycy i Michalina. fajni aktorzy, dobrze im z oczu patrzy - pasują do siebie , ale to chyba są ludzie którzy nie są przypadkowi, Widać że są ograni, tu Reżyser miał pewnie łatwiej. No cóż trening czyni mistrza. wiec zawijam rękawy i do roboty ! :D

  • Kamil
   20 czerwca 2013 at 13:26

   Michalina i Maurycy przygotowują się powoli do następnego filmu, który razem będziemy robili pt. "Czy to sen?"- https://www.facebook.com/czytosen Film nieco dłuższy (ok 25 min) i większy rozmach- profesjonalna ekipa, skromy budżet, ale zawsze i lepszy sprzęt. Jeśli ktoś chciałby pomóc w jakikolwiek sposób przy realizacji, śmiało piszcie na mój adres: cooper3332@gazeta.pl

 5. Grey
  25 czerwca 2013 at 14:34

  Scena na dworcu - genialna! Warto było się przemęczyć (do czego mnie namówiły komentarze). Od strony technicznej, czasami bardzo fajne ujęcia, ale rozmowa ze znajomym w garniturze - aż mnie bolało, że obaj są w centrum kadru. W tej scenie też drażniła różnica w kolorystyce. Muza bardzo pasuje i chyba ona umilała mi oczekiwanie na puentę. Trzymam kciuki za kolejne filmy.

 6. D-aroko.oper
  3 lipca 2013 at 13:54

  Masz rację scena kolegów trochę serialowa, ale zależy w jakich kategoriach oceniamy, amatorski, pół amatorski czy profesjonalny, Myślę że ten film w tym momencie przestaje być amatorski.. a oceniamy go bardzo profesjonalnie. Zgadzam się z twoimi uwagami na temat owego projektu.. scena na dworcu rzeczywiście najlepsza ! Pozdr.

 7. cobra
  27 lipca 2013 at 18:27

  dobry film szkoda że większości czasu niemy

 8. Karolinka
  7 sierpnia 2013 at 21:59

  dziękuję za krótkie chwile które mi się przypomniały z mojego życia.. (:

 9. Ewa
  8 listopada 2013 at 11:59

  WOW !!! CO ZA AKTOR !!! genialny, aktor prawdy ! aż żal ze nie mogę go nigdzie dostrzec w TV, Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę Maurycego zobaczyć ? w jakim teatrze? lub serialu?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*