Wednesday, Nov. 29, 2023

Punkt Podparcia

Dodany przez:

|

14 sierpnia 2013Rok: 2013
Scenariusz: Kuba Ptaszyński
Zdjęcia: Kuba Ptaszyński, Michał Rasiewicz, Łukasz Kłosowski
Montaż: Kuba Ptaszyński


Witam!

Ja nazywam się Kuba Ptaszyński i jestem jednym z założycieli Filmotworu Niezależnego. ‚Punkt Podparcia’ to mój trzeci fabularny film amatorski. Nie chcę zdradzać fabuły; proszę tylko o uczciwe obejrzenie całego materiału i wyrażenie o nim szczerej opinii. Jeśli się Wam spodoba – o udostępnienie, polajkowanie na Facebooku (ponieważ mamy też fanpage’a na tym serwisie). Już na sam koniec, może żeby jeszcze troszkę zaciekawić Was mTo z mojej strony tylę, mogę już tylko życzyć Wam miłego oglądania i spędzenia czasu przy moim filmie.

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

filmotworniezalezny

Filmotwór Niezależny to szczecińska wytwórnia filmów amatorskich, założona przez Kubę Ptaszyńskiego i Michała Rasiewicza. Jej pierwszymi filmami były 'Spontanicznie Pełnometrażowo' (2013), 'Śmierć' (2013) i 'Punkt Podparcia' (2013). Do tej pory Filmotwór wyprodukował 15 projektów (7 pełnometrażowych i 8 krótkometrażowych). Następnym projektem FiN'u będzie długo wyczekiwana komedia pt. 'Młodość', do której już trwają zdjęcia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*