Thursday, May. 23, 2024

Schizodeath – „Lobotomic Genocide”

Dodany przez:

|

28 października 2023Rok: 2023
Reżyseria: Lethargus
Scenariusz: Lethargus
Zdjęcia: Lethargus
Montaż: Lethargus
Tagi: death, horror, metal, muzyka


Jest to pierwszy oficjalny teledysk grupy SchizoDeath, grającej klasyczny Death Metal z elementami Trashu oczywiście w oldschoolowym stylu.  Jest to materiał promujący drugie demo Wałbrzyskiej grupy pod tytułem „Lobotomic Genocide” który jest również tytułem singla do  którego powstał wideoklip, reżyserem teledysku jest Lethargus z Lethargusfilm, historia zawarta w kadrach jest luźną interpretacją utworu.

Opowiada historię medyka (psychiatry) który sam popadł w szaleństwo i w swoich chorych wizjach porywa przyszłego pacjenta do opuszczonego oddziału psychiatrycznego by tam dokonać zabiegu lobotomii. Do wideoklipu wykorzystano prace malarskie krakowskiego artysty Łukasza Gwiżdża.

Poniżej linki z namiarami na artystów

SchizoDeath

https://schizodeath.bandcamp.com/album/lobotomic-genocide

Lethargusfilm

https://www.facebook.com/lethargusfilm

Łukasz Gwiżdż

https://www.facebook.com/Ukaszgwizdz.art

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

Lethargus

Niezależny Reżyser i operator filmowy, twórczo poruszający się w horrorze, chociaż to tylko stwierdzenie zasadnicze. Tworzę własne kino które określiłem gatunkiem Dark Off, od nazwy studia w którym zajmuję się tzw. postprodukcją, moje kino to twórczy tygiel horroru, dramatu, kina psychologicznego. Jako twórca filmowy i reżyser chciałbym poszerzać granicę stylistyczne horroru, prowokować w tym gatunku do refleksji, nie strasząc tandetą, kreując atmosferę i nastrój niepokoju, niedomówień, pozostawiając widza z kinem tajemniczym i refleksyjnym w klimacie. Tworzę i mieszkam w Zachodniopomorskim, w miejscowości Szczecinek. Lasy Pomorza i ciekawa historia tego miejsca oraz oczywiście kino, są niewyczerpalnym źródłem inspiracji filmowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*