Sunday, Oct. 1, 2023

Zły Sen [2013]

Dodany przez:

|

3 marca 2013Rok: 2013
Reżyseria: Artur Baryła
Scenariusz: Marta Adamska
Zdjęcia: Artur Baryła, Natalia Niedzielska i Zuzia Krzyżelewska
Montaż: Artur Baryła
Tagi: Studio Bary, Zły Sen


„Zły Sen” to film opowiadający o przeżyciach Klaudii, której przyjaciółka popełniła samobójstwo. Lecz życie nie daje jej spokoju, a ludzie się nie litują. Z czasem niektórzy zastanawiają się czy samobójstwo jej przyjaciółki, nie kryje za sobą jakiejś tajemnicy?

Reżyseria: Artur Baryła
Scenariusz: Marta Adamska
Kamera: Natalia Niedzielska, Artur Baryła, Zuza Krzyżelewska
W rolach głównych:
Eliza Budzioch
Karol Ziółkowski
Kuba Kuskowski
Marta Adamska
Eliza Kurt Niedzielska
Filip Kledzik
Natalia Jarosz

W pozostałych rolach:
Dorota Dorniak
Damian Dominik
Karolina Koszarek
Paweł Żengota
Gosia Rybińska
Artur Baryła

Strona Studia Bary:

http://www.facebook.com/StudioBary

Strona Studia Cielywood:

http://www.facebook.com/CielyWood?fref=ts

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

Filmy to sztuka ale i zabawa, można się świetnie bawić oglądając oraz tworząc filmy, polecam taki miły sposób spędzania czasu!

(4) Komentarze

 1. Michał Kołdras
  Michał Kołdras
  3 marca 2013 at 14:09

  Bardzo lubię takie filmy. Wasz zawiera nutkę psychodelii, świetnie dobraną muzykę i ciekawe lokacje (chodzi mi o ten pustostan na końcu). Generalnie klimat tego filmu bardzo mi odpowiada! Na pewno jednak musicie popracować nad montażem dźwięku - zawsze na planie nagrywajcie dźwięk tła, szczególnie gdy może być ono bardzo zmienne. Na przykład na ulicy w jednym ujęciu słychać syrenę pogotowia, w następnym go już nie ma. Gdybyście nagrali tło, ta zmiana nie byłaby tak łatwa do wychwycenia. Dźwięk wystrzału z pistoletu też mógłby być bardziej soczysty. Ogólnie dobra robota, obejrzałem bez grama znudzenia!

 2. Jan
  11 marca 2013 at 17:38

  Potencjał jest, pod warunkiem żę aktorzy przestaną się pieścić i mówić sie.. sie.. sie.. co to Rosja !!!??? Kwestie przez aktorów troszke za puste, ale jak na amatorów jest całkiem fajnie i dobre podstawy do kontynuowania przygody z filmem i teatrem. Chcę również zaznaczyć że to nie jest krytyka tylko uwagi które mam nadzieję że wam pomogą, przy następnej projekcji. Powodzenia.!!! - Reżyser (-:

 3. krystian224
  krystian224
  12 marca 2013 at 11:59

  ogólnie wszystko jest fajnie zmontowane muzyka aktorzy ale głos jaki dodaliście psuje tą nutkę dramatu mimo to naprawdę polecam film bo jest czasami straszny myślę że spokojnie film dostał by ode mnie 4 z bardzo dużym plusem +

 4. Arbuz666
  12 marca 2013 at 16:13

  Dziękuje za uwagi, po tym filmie postanowiłem zaoszczędzić na dodatkowy sprzęt nagrywający dźwięk, więc następny film nie będzie miał takich problemów :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*