Sunday, Oct. 1, 2023

Pełny Metraż’14 – festiwal dla tych, co mogą dłużej

Autor:

|

25 sierpnia 2014

|

Pełny Metraż’14 – festiwal dla tych, co mogą dłużej

Wielu twórców niezależnych narzeka, że kiedy zabierze się za realizację pełnometrażowego filmu, to prócz lokalnej i internetowej premiery tak naprawdę nie ma gdzie już tego filmu pokazać. Teraz macie okazję by bliżej przyjrzeć się inicjatywie „Pełny Metraż’14″, która odbędzie się w Lublinie.

Pełny Metraż’14 odbędzie się  dokładnie w Centrum Kultury w Lublinie w dniach 13-19.11.2014. Do konkursowych kwalifikacji organizatorzy przyjmują pełnometrażowe filmy fabularne, tj. trwające minimum 60 minut. Festiwal ma charakter konkursu z nagrodą pieniężną, której wysokość tradycyjnie wynosi 5000 zł. Filmy powinny być nadsyłane w jakości minimum HD, preferowana jest jakość Full HD (1920×1080). Można je zgłaszać dwiema drogami: przez hosting internetowy z informacją na adres email: kinoteatrprojekt@o2.pl oraz tradycyjną przesyłką pocztową z nośnikiem danych lub płytą Blu Ray. Warunkiem przyjęcia filmu do selekcji konkursowej jest nadesłanie go wraz z obowiązkowymi załącznikami w nieprzekraczalnym terminie do 10.10.2014 r. (dla filmów niepolskojęzycznych obowiązuje termin do 01.10.2014). Obowiązuje termin otrzymania filmu wraz z materiałami przez Organizatora.
Więcej o Festiwalu, jego idei, regulamin i formularz na stronie: www.kinoteatrprojekt.pl

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Devil Dog poster1
Złapane w sieci #154 – DEVIL DOG: THE HOUND OF HELL (1978)

Jak podkreślił w recenzji Dawid Gryza, z horrorami czasem jest tak, że po latach bardziej śmieszą niż straszą i tak...

Zamknij