Sunday, Oct. 1, 2023

Prosto z frontu…

Autor:

|

28 maja 2010

|

 

W zgiełku pierwszych emocjonujących rozmów, które rozpętały się tuż po zakończeniu pierwszego bloku filmowego przemyskiego festiwalu CK OFF, musimy przyznać, że było bardzo ciekawie.

Podczas praktycznie dwugodzinnego seansu zaprezentowano nam 8 filmów, które obejrzało ok. 150 osób, co jest niewątpliwym sukcesem, jeżeli chodzi o kino niezależne. Jak mówi Rafał Paśko – jeden z głównych organizatorów festiwalu: „Poziom był bardzo zróżnicowany, niestety czasami forma brała górę nad treścią”. Na gorąco, możemy potwierdzić powyższą tezę, musimy jednak przyznać, że prezentowany materiał był na naprawdę wysokim poziomie technicznym i w większości przypadków merytorycznym. Z końcową oceną, poczekajmy jednak do końca festiwalu, gdyż już jutro przed nami kolejna uczta, jaką zgotowali dla nas organizatorzy oraz twórcy filmów. Adieu!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
To już dzisiaj!

  Tak, to właśnie od dzisiaj zaczynamy dwudniowe święto kina amatorskiego i niezależnego w Polsce, które swoją stolicę będzie miało...

Zamknij