Wednesday, Jul. 24, 2024

Wyprodukuj film z C. Pazurą

Autor:

|

20 grudnia 2014

|

Wyprodukuj film z C. Pazurą

W serwisie Polakpotrafi.pl całkiem nie dawno wystartował projekt niezależnego filmu z Cezarym Pazurą w roli głównej. Film ten nazywa się „Pierwszy dzień lata” i możecie zostać jego producentami!

Pierwszy Dzień Lata debiut fabularny twórców niezależnych. Utrzymany jest w oszczędnej stylistyce obrazów Sofii Coppoli, Gusa Van Santa, ale przede wszystkim w kameralnej i poetyckiej nostalgii Ostatniego Dnia Lata Tadeusza Konwickiego. Ogromne poświęcenie kilkudziesięciu osób zaangażowanych w produkcję filmu zaowocowały zdjęciami, które już teraz możecie zobaczyć w załączonych filmach. Dwa lata pracy nad scenariuszem, 17 dni zdjęciowych, ponad 300 godzin na montażu. W tej akcji crowdfundingowej filmowcy chcą zdobyć środki na dokończenie naszego filmu. Potrzeba 24 000 zł, z czego na dzień dzisiejszy zebrano 7513 zł.

Projekt może wesprzeć każdy, kto ma na to ochotę. Wszelkie informacje odnajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bill Cosby Himself
Złapane w sieci #168 – BILL COSBY: HIMSELF (1983)

Pana z tytułu tego newsa zna chyba każdy. Ja przypominam sobie czasy kiedy w telewizji publicznej można było oglądać Bill...

Zamknij