Wednesday, Nov. 29, 2023

Youtube organizuje Twój Festiwal Filmowy

Autor:

|

27 stycznia 2012

|

Twój Festiwal Filmowy to nowa inicjatywa youtube, która swoim zasięgiem obejmuje cały glob. To przedsięwzięcie ma za zadanie wyłonić najlepszych filmowych twórców-amatorów, z których jedna osoba dostanie gotowy bilecik do wielkiej kariery.

 

 

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy wejść na kanał www.youtube.com/yourfilmfestival i pochwalić się tam swoją 15-minutową historię filmową w dowolnym formacie, stylu i gatunku. Może to być np. etiuda filmowa, pilot serialu telewizyjnego lub odcinek serialu internetowego.

 

Po selekcji wstępnej komisja wyłoni 50 półfinalistów, na których prace w internecie będą mogli głosować widzowie z całego świata. Dziesiątka finalistów pokaże swoje filmowe produkcje na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a zdobywca nagrody głównej w konkursie otrzyma 500 000 dolarów na realizację własnego filmu. Jego produkcją zajmie się Ridley Scott wraz ze swoją ekipą ze studia Scott Free Films.

 

Już od 2 Lutego do 31 Marca można zgłaszać prace konkursowe. Nie przegapcie takiej okazji, uwierzcie w siebie!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzisiaj w Fotoplastykonie

  Dzisiaj o 17.00 na antenie radia Radioaktywne.pl Piotr Rzepka wraz z Bartkiem Ziębą opowiedzą Wam o: * W kinach:...

Zamknij