Thursday, May. 23, 2024

Zgłoś film na 11. Festiwal Filmów Niezależnych kiloff!

Autor:

|

26 maja 2015

|

Zgłoś film na 11. Festiwal Filmów Niezależnych kiloff!

Do 7 września 2015 roku trwa nabór filmów na Konkurs kiloff w ramach 11. edycji Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff, który odbędzie się od 6 do 10 października 2015 roku w Katowicach!

Konkurs skierowany jest do młodych, ciekawych i nieszablonowych twórców. Film może zgłosić każdy w wieku od 15 do 35 lat. Forma, technika i gatunek filmów jest dowolny – jednak nie mogą one przekroczyć 30 minut. Aby zgłosić film należy wypełnić formularz na tej stronie.

W Konkursie kiloff udział mogą brać również studenci szkół filmowych. Idea festiwalu niezmiennie skupia się wokół promocji niezależnych działań twórczych, dlatego studenci kierunków filmowych nie mogą zgłaszać filmów szkolnych. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 21 września 2015 roku. W Konkursie do zdobycia są nagrody w dwóch kategoriach – Nagroda Główna Konkursu kiloff oraz Nagroda Publiczności kiloff. Obie nagrody są pieniężne. Dodatkowo, nagrodzeni uczestnicy dostaną specjalne Statuetki kiloff.

Organizatorzy zapraszają wszystkich tych, dla których tworzenie filmów jest łamigłówką, którzy w ich tworzeniu korzystają z czegoś więcej niż ze scenariusza – którzy, aby dobrze pokazać swój zamysł, muszą użyć różnych form, wyjść poza schemat.
Regulamin konkursu oraz dokumenty wymagane do zgłaszania filmów dostępne są na stronie www.kiloff.art.pl. Pytania należy kierować pod adres: kiloff.festiwal@gmail.com. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-10 października w Katowicach. Organizatorem Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff jest Polskie Forum Edukacji Europejskiej.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Logo Ars Independent 2015
Znamy pierwszych jurorów konkursu animacji Ars Independent 2015

Ars Independent Festival 2015 zdradza kolejnych gości i jurorów tegorocznej edycji. W jury konkursu animacji zasiądą ubiegłoroczni laureci festiwalu: Paweł...

Zamknij