Sunday, Oct. 1, 2023

Złapane w sieci #132 – SIX-STRING SAMURAI (1998)

Autor:

|

16 marca 2014

|

Złapane w sieci #132 – SIX-STRING SAMURAI (1998)

Dawid Gryza wraz z recenzją każdego filmu podsyła mi co tydzień dodatkowo swój krótki komentarz przedstawiający okoliczności wyboru tego, a nie innego filmu. Bardzo to sobie cenię, bo uważam, że poza samą recenzją, ciekawe jest również to, jak one powstają i czym jeszcze (oprócz kryterium dziwności) kieruje się Dawid w doborze bohaterów kolejnych odcinków cyklu „Złapane w sieci”.

Tym razem dowiaduję się, że „Six-String Samurai”, to film, na którym nasz redaktor srodze się zawiódł. Nie oznacza to jednak, że będzie Was zniechęcał do obejrzenia dzieła Lance’a Mungi. Po prostu potraktujcie to jako odpowiednie nastawienie do tej produkcji. Zapraszamy do recenzji!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Six-String-Samurai poster
Złapane w sieci #132 – SIX-STRING SAMURAI (1998)

SIX-STRING SAMURAI (1998) reż. Lance Mungia W 1957 roku Związek Radziecki zrzucił bombę atomową na Stany Zjednoczone, po czym zwyczajowo...

Zamknij