Sunday, Apr. 21, 2024

Zwiastun: Wołomin kontra Zielona Góra

Autor:

|

11 listopada 2011

|

Tym razem na naszą redakcyjną skrzynkę przyszło zgłoszenie zawierające teaser nowej produkcji grupy filmowej Wołominek. Film, którego premiera nastąpi za około 2 tygodnie będzie przedstawiał wyjazd dwóch członków Grupy Filmowej Wołominek na spotkanie z Grzegorzem Lipcem ze Sky Piastowskie. Produkcja jest pewnego rodzaju dziennikiem z podróży, przeplecionym scenami ze spotkania.

 

 

Gdyby ktoś nie kojarzył, kim jest Grzegorz Lipiec ze Sky Piastowskie, spieszymy z notką od filmweb.pl:

 

Grzegorz Lipiec

 

W 1990 roku wraz z kolegami z osiedla założył amatorską grupę filmową SKY PIASTOWSKIE, która na swoim koncie ma 11 produkcji fabularnych. Nagrodzony za reżyserię film „0,5l” na Białostockim Festiwalu Filmów Fabularnych „PROJEKTOR’96″. Na tymże festiwalu film „0,5l” zdobył Grand Prix i nominację w kategoriach: montaż, zdjęcia, dźwięk, rola aktorska męska i kobieca. Film był również prezentowany w nurcie OFF przy festiwalu w Gdyni w 1997 roku, a także reprezentował polskie kino niezależne na Międzynarodowym Przeglądzie Filmów Niezależnych „INDIES’98″ w Pradze.

 

Co wyniknie ze spotkania Wołomina z Zieloną Górą? Dowiemy się już za 2 tygodnie!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
PREMIERA: Student Break

  Produkcja filmu Student Break została zakończona! - takie wieści przyszły do nas dzisiaj na redakcyjną skrzynkę mailową. Niezmiernie z...

Zamknij