Saturday, Feb. 4, 2023

10. edycja Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF

Autor:

|

15 września 2016

|

10. edycja Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF

Centrum Kulturalne w Przemyślu, Kino Centrum w Przemyślu i Zwellinder Film Group zapraszają na 10. edycję Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF.

X CK OFF odbędzie się w dniach 4 i 5 listopada 2016 roku w Przemyślu. Trwa nabór filmów – w tym roku bez ograniczeń gatunkowych! Do festiwalu mogą być zakwalifikowane filmy fabularne, dokumentalne, eksperymentalne oraz animacje. Na Wasze filmy organizatorzy czekają do 10 października! Przypominamy, że Festiwal przeznaczony jest dla twórców niezależnych oraz studentów kierunków filmowych. Tu znajdziecie kartę zgłoszeniową i regulamin festiwalu. Zapraszamy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
niebyt2
NIEBYT (2016) – premiera online (dramat psychologiczny)

Po wielu pokazach oraz festiwalach filmowych czas na premierę online filmu NIEBYT: "Niebyt" - metafizyczna opowieść utrzymana w konwencji dramatu...

Zamknij