Saturday, Feb. 4, 2023

O nas

Autor:

|

16 stycznia 2012

|

Warsztaty filmowe? Kliknij tutaj.

 

Kinoamatorskie.pl to serwis, który powstał z misją promowania, a także szerzenia informacji na temat kina amatorskiego i niezależnego. W zamierzeniu planujemy za pośrednictwem tej witryny stworzyć swoiste centrum, które pozwoli zgromadzić zarówno zwolenników, jak i przeciwników tego typu aktywności.

 

Poprzez informowanie o festiwalach i konkursach filmowych chcemy zachęcić naszych czytelników do aktywizacji, która poskutkuje rozwojem produkcji amatorskich i niezależnych, wskutek czego ta materia ulegnie rozwinięciu na polskiej scenie medialnej.

W perspektywie rozwojowej serwisu planujemy nawiązanie współpracy z organizatorami prestiżowych festiwali w Polsce, a także organizację przeglądów filmów amatorskich oraz niezależnych. Mamy nadzieję, iż czytelnicy tej witryny poprzez swój aktywny wkład ułatwią nam stworzenie Centrum Filmu Amatorskiego i Niezależnego i uda nam się wspólnie wybić z niszowego pułapu na całkiem nową drogę promocji!

 

Redakcja serwisu Kinoamatorskie.pl

 

Mail redakcyjny: redakcja@kinoamatorskie.pl

Wydawcą serwisu jest firma Kinoamatorskie.pl z siedzibą na ul. Kazimierza Wielkiego 37/37, 32-700 Bochnia. NIP: 8681878221. REGON: 1224366.

Kinoamatorskie.pl to również firma, która proponuje usługi z zakresu produkcji filmowej oraz organizację warsztatów filmowych.

 

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
TRAILER: Za zamkniętymi oczami

  Mamy wielką przyjemność zaprezentować Wam trailer kolejnego filmu niezależnego, który powstaje w ramach działań naszych czytelników. Tam gdzie zamykają...

Zamknij