Wednesday, Jul. 24, 2024

11. Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich OGIEŃ W GŁOWIE

Autor:

|

16 czerwca 2015

|

11. Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich OGIEŃ W GŁOWIE

21 i 22 sierpnia już po raz jedenasty odbędzie się w Zgierzu Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich „Ogień w głowie”. Już teraz organizatorzy zapraszają wszystkich twórców amatorów do nadsyłania swoich filmowych produkcji.

Zasady konkursu pozostają niezmienne: długość filmu nie może przekraczać 20 minut, a autorem nie może być student lub absolwent szkoły filmowej. Więcej informacji dotyczących regulaminu znajdziecie na stronie organizatora, czyli Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu: www.mokzgierz.pl. Konkursowe filmy przyjmowane są do 25 lipca pod adresem: Miejski Ośrodek Kultury, 95-100 Zgierz, ul. Mielczarskiego 1 (z dopiskiem Ogień w głowie).

Jak zwykle podczas „Ognia w głowie” nie zabraknie wydarzeń towarzyszących. Pierwszego dnia festiwalu odbędzie się m.in. koncert zespołu Tymon & The Transistors z repertuarem z musicalu „Polskie gówno”.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyrock-final_web_smaller
Pierwszy film o polskim metalu undergroundowym trafił do sieci

Do sieci (w sposób jak najbardziej legalny!) trafił pierwszy dokument poruszający temat polskiego metalowego undergroundu lat 8o. i 90. Jest...

Zamknij