Tuesday, Jan. 31, 2023

11. Pomorskie Warsztaty Filmowe

Autor:

|

19 września 2012

|


Chcesz kręcić filmy? Zobaczyć świat filmowy ze strony fachowców? Zgłoś się na 11. Pomorskie Warsztaty Filmowe, które odbędą się już w październiku tego roku!

 

Gdyńska Szkoła Filmowa przygotowała mocną dawkę emocji, wiedzy i adrenaliny zawartych w kolejnych, niepowtarzalnych warsztatach dla młodych twórców. Pokaż się i zaryzykuj! Bo to Ty możesz mieć szansę uczyć się od profesjonalistów takich, jak: Grzegorz Łokeszewski (scenarzysta), Wojciech Marczewski (reżyser), Sławomir Pultyn (operator obrazu).

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym – harmonogram zjazdów dostępny na stronie szkoły.

 

Nie zwlekaj i wyślij swój projekt! Dzięki temu warsztatowi masz szansę uczyć się w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 października!

 

Więcej informacji na tej stronie.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Charakteryzacja #2 – Rana szarpana szyi

  Tym razem będzie mniej wesoło niż w przypadku pękniętego paznokcia. W tej pozoracji, naszemu bohaterowi do szyi dorwały się...

Zamknij