Tuesday, Feb. 7, 2023

21 marca premiera filmu „STEFANIA”

Autor:

|

14 marca 2015

|

21 marca premiera filmu „STEFANIA”

Mocnym uderzeniem rozpocznie się III Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji, ponieważ już na samym wstępie widzowie będą mogli uczestniczyć w premierowym pokazie filmu Daniela Zagórskiego pt. „STEFANIA”. Ta animowana opowieść o starym człowieku i drzewie realizowana była przez 16 miesięcy i oparta jest na faktach, co stanowi dodatkową zachętę do zapoznania się z tematem.

Twórca tego filmu Daniel Zagórski, to łódzki artysta, który w szerokich kręgach dał się poznać, jako wszechstronny człowiek renesansu. My z kolei znamy go jako wyrazistego dyskutanta i bystrego obserwatora z wyrobionym zdaniem na różne tematy filmowe i okołofilmowe. Pan Daniel Zagórski często udziela się na łamach naszego serwisu w charakterze komentatora, niejednokrotnie wzbudzając burzliwe i wartościowe debaty, za co mu serdecznie z tego miejsca dziękujemy!

Wracając jednak do premiery, odbędzie się ona 21 marca o godzinie 20 w Łodzi w kinie Kinematograf.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
NH logotyp 2015 kreska 1 linia PL
II edycja Konkursu Powiększenie

Podczas 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty odbędzie się druga edycja konkursu Powiększenie, skierowanego do wrocławskiego środowiska filmowego i artystów sztuk...

Zamknij