Tuesday, Feb. 7, 2023

29. Edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Dozwolone do 21″/UP TO 21

Autor:

|

6 lipca 2012

|

Dozwolone do 21//UpTo21 to festiwal dedykowany twórcom poniżej 21 roku życia, a jednocześnie wspaniała okazja, by podzielić się swoją twórczością filmową z szerszą publicznością! Nie masz jeszcze ukończonych 21 lat? Chcesz zobaczyć swój film na wielkim ekranie? Chcesz poznać innych twórców z całego świata? Zgłoś się już dziś!

Do 30 lipca 2012 r. zachęcamy wszystkich młodych twórców do nadsyłania prac. Formularz wysyłkowy dostępny jest na stronie festiwalu. Sam festiwal z kolei odbędzie się w Warszawie, w dniach 10-15 września 2012 r.

 

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dubel #1 – Death Note

  No i wreszcie rusza nasz nowy dział! Nasza nowa redaktorka Kira w swoim dziale zatytułowanym "Dubel" podejmie się recenzji...

Zamknij