Wednesday, May. 22, 2024

3 kroki do celu

Autor:

|

30 listopada 2012

|

W sieci pojawił się kolejny konkurs filmowy, w którym możemy zaprezentować swoje umiejętności, a przy okazji zdobyć ciekawe nagrody. Co trzeba zrobić?

 

Zaprezentuj swoje marzenie lub cel w krótkim, trzyczęściowym filmie. Następnie zachęć znajomych do głosowania na Twoje wideo. Najpierw tylko pierwsza z części będzie widoczna dla wszystkich. Kolejne dwie zostaną odsłonięte, kiedy zagłosuje na nie po 250 osób. Jury wybierze najciekawsze filmy spośród tych, które zostaną odsłonięte w całości. Pomiędzy ich autorów zostanie podzielona pula nagród czyli 155 000 PLN!

 

 

Więcej informacji na stronie konkursu.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dubel #20 – ILUSORIA (2012)

  Dzisiaj ugryziemy film, który pojawił się u nas bardzo niedawno. Będzie to dzieło Jerzego Kacprzaka "Ilusoria". Kira bardzo ciepło...

Zamknij