Monday, Dec. 11, 2023

48 Hour Film Project

Autor:

|

28 kwietnia 2014

|

48 Hour Film Project

Do naszej bazy festiwali niezależnych trafiła  kolejna inicjatywa dla filmowców, która tym razem zaprosi nas do Katowic. Mowa o 48 Hour Film Project, czyli swego rodzaju filmowej zabawie, która od swoich uczestników będzie wymagała sporych pokładów pomysłowości, kreatywności  i spontaniczności.

W momencie startu imprezy poznasz bohatera, rekwizyt i tekst, które muszą się pojawić w filmie. Do tego wylosujesz jeden z kilkunastu gatunków filmowych. Reszta w Twoich rękach i głowie! Po upływie 48 godzin kompletny film musi trafić w ręce organizatorów. W kolejnym tygodniu odbywają się projekcje na dużym kinowym ekranie, a w czasie uroczystego zakończenia festiwalu w kolejny weekend poznamy zwycięzcę.

48HFP odbędzie się w dniach od 9 do 17 maja, a więcej na jego temat dowiecie się tutaj: 48hfppoland.pl

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
The amazing spider man poster
Złapane w sieci #138 – THE AMAZING SPIDER MAN (1977)

Postać, która jest głównym bohaterem tego serialu jest Wam zapewne bardzo dobrze znana, tym bardziej, że nadal możecie spotkać ją...

Zamknij