Wednesday, Oct. 4, 2023

5 kwietnia rusza Festiwal w Kochanowskim

Autor:

|

7 marca 2019

|

5 kwietnia rusza Festiwal w Kochanowskim

Festiwal w Kochanowskim cieszy się ogromną popularnością i uznaniem, gromadząc młodych ludzi z całej Polski.
To 2 dni pokazów filmowych, występów muzycznych, intensywnej pracy i dobrej zabawy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5 i 6 kwietnia 2019 roku w budynku Liceum w Warszawie, na ul. Wiktorskiej 99 .Celem Festiwalu Filmowego jest stworzenie młodym artystom możliwości zaprezentowania swojej twórczości filmowej szerszej publiczności oraz ocena ich przez profesjonalne jury w którym gościmy znane osoby ze świata kina.

Całe wydarzenie przygotowują wyłącznie uczniowie szkoły przy ul. Wiktorskiej 99, działając w 13 sekcjach tematycznych. Przy okazji organizacji Festiwalu każdy z uczniów odkrywa w sobie różne talenty i uczy się pracy zespołowej.

Część filmowa Festiwalu odbędzie się pierwszego dnia wydarzenia, natomiast muzyczna drugiego. Tegoroczna edycja organizowana jest w tematyce Meksyku.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
51962908_620475655071251_1190272421408538624_n
Premierowa wersja reżyserska mrocznego Siedliska

Już w czwartek 28 lutego nastąpi ponowne wydanie i premiera reżyserskiej wersji "Siedliska" produkcji Dark Off Studio i Lethargusfilm. Poprzednia...

Zamknij