Wednesday, Jul. 24, 2024

Aspiranci szukają wsparcia dla ART SQUATu

Autor:

|

2 czerwca 2016

|

Aspiranci szukają wsparcia dla ART SQUATu

Redakcja naszego serwisu od dawna docenia działalność lokalnych grup, które produkują się w zakresie kultury i wszelkiej maści filmowo-fotograficznych inicjatyw. Od jakiegoś czasu szczególnie lubimy się z tarnowskimi Aspirantami, którzy ruszają właśnie z nową akcją i potrzebują wsparcia.

Otóż nasi przyjaciele chcą stworzyć otwarte studio fotograficzno-filmowe, w którym każdy chętny będzie mógł zrobić sesję, nagrać klip lub vloga. Pomieszczenie już jest, trzeba je tylko wyremontować i wyposażyć. Gorąco zachęcamy do wsparcia tego projektu. Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
kdk16
Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino zaprasza

Lubicie zombie, wampiry, wilkołaki albo kosmitów? A może wolicie ekspresjonizm, surrealizm lub inne filmowe eksperymenty? Tak czy inaczej, z pewnością...

Zamknij