Wednesday, Jul. 24, 2024

Atak Złowieszczych Potworów szuka wsparcia

Autor:

|

28 czerwca 2017

|

Atak Złowieszczych Potworów szuka wsparcia

Wsparcie tego projektu to absurd… Dlaczego? Bo wszystko co związane z tym filmem nawet według samego autora jest już mocno absurdalne ;). Jeżeli zatem i Wy chcecie być częścią tej zdziwaczałej histerii koniecznie kopsnijcie złotóweczkę w tej ściepie narodowej.

„Atak Złowieszczych Potworów” to pastisz amerykańskiego kina akcji. Można powiedzieć, że film należy do klasy B – przegięty i absurdalny do granic niemożliwości.
W dalekiej przyszłości Marek pracuje dla korporacji mającej na celu rozwikłanie zagadki wielkiej wojny. Tropy przywiodły go do wiejskiego domku zamieszkałego przez dziwaczną wiedźmę i mrocznego faceta, którzy są w prostej linii potomkami zwycięskich wojowników, dzięki którym ludzkość przetrwała wojnę z potworami. Finalnie Marek odkrywa, że potwory wychodzą z telewizora i wyżerają ludziom mózgi po uprzednim uśpieniu czujności, sterowaniu uwagą, wzbudzaniu strachu i niepewności. Trzeba stoczyć walkę z potworami zanim znowu rozpanoszą się po całym świecie siejąc spustoszenie. Wiedźma czerpiąc z potężnej energii wszechświata toczy pojedynek z potworami… Tak pokrótce jawi się fabuła filmu. Looknijcie na filmik i odwiedźcie jeszcze fanpage.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
SEFF LOGO
Pojutrze startuje Szczecin European Film Festival ’17

Już 22 czerwca w Szczecinie startuje europejski festiwal filmowy, który potrwa do 25 czerwca. W sekcjach konkursowych zaprezentowane zostaną krótkie...

Zamknij