Thursday, Jun. 13, 2024

Audiowizje – Atak dziwnego kina!

Autor:

|

18 października 2014

|

Audiowizje – Atak dziwnego kina!

Tomir Dąbrowski i Dawid Gryza – tych Panów raczej nie trzeba Wam przedstawiać. Po raz kolejny połączyli oni swoje siły i tym razem włączą się w organizację Festiwalu Audiowizje, który odbędzie się w Toruniu. Wkład Tomira i Dawida to oczywiście pokaz dziwnego kina.

Podczas spotkania dowiecie się między innymi, jak definiować dziwne kino i czym się ono charakteryzuje. Swoistą wisienką na dziwnym torcie będą pokazy dwóch filmów Tomira, czyli: THE ATTACK OF THE KILLER PHONES PART 1 oraz FALSE AWAKENING (w tym wypadku będzie to premiera!).

A zatem do zapamiętania: czwartek 23.10, g. 23:30 – 01:00, Toruń

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
reportaz
4 Konkurs Reportażu Amatorskiego

Staromiejski Dom Kultury we współpracy z Instytutem Reportażu i  Festiwalem Camera Obscura - Fundacją Sztuki Art – House organizuje  4....

Zamknij