Wednesday, Nov. 29, 2023

Bajkowo w Żeromskim – Kinoamatorskie.pl partnerem projektu

Autor:

|

14 kwietnia 2015

|

Bajkowo w Żeromskim – Kinoamatorskie.pl partnerem projektu

Kinoamatorskie.pl, jak już niektórzy z Was wiedzą, to nie tylko serwis filmów amatorskich i niezależnych, ale również firma zajmująca się produkcją filmową i warsztatami filmowymi. Nie dawno zakończył się projekt, w którym braliśmy udział dzięki Fundacji CEKIN  Społeczeństwo – Kultura – Przedsiębiorczość. Projekt ten miał m.in. na celu wesprzeć młode osoby, które chcą działać w swoich lokalnych społecznościach i posiadają predyspozycje do liderowania w nich.

Firma Kinoamatorskie.pl była jednym z głównych partnerów tego projektu i zrealizowała dla uczestników szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych. Efektem całego projektu było również stworzenie murali na powierzchniach ścian, sufitu i drzwiach pokoju zabiegowego Oddziału Chirurgii Dzieci w Poradni Chirurgii Dzieci Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie, czyniąc to miejsce bardziej przyjaznym dla małych pacjentów.

Poniżej możecie zobaczyć, jak pięknie prezentuje się ten mural (Zdjęcia dzięki uprzejmości Fundacji CEKIN):

Przy tej okazji szczególnie dziękujemy Paulinie, Jarkowi i Łukaszowi – członkom zarządu Fundacji CEKIN za zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu, profesjonalną współpracę i nieustający optymizm!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
afisz mały
VIII Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich Albatrosy

Chcesz pokazać świat swoich marzeń i niepokojów? Chcesz przeżyć przygodę? Jeśli tak, to załóż ekipę filmową, nakręć film i weź...

Zamknij