Friday, Feb. 23, 2024

Bartłomiej Topa i Xawery Żuławski już wybrali…

Autor:

|

26 kwietnia 2014

|

Bartłomiej Topa i Xawery Żuławski już wybrali…

Trwają wybory najlepszych filmów w konkursie „Różnica tkwi w szczegółach”. W pierwszej fazie swoje typy wyróżnili Bartłomiej Topa i Xawery Żuławski. Teraz przyszła kolej na Internautów, którzy do 4 maja mogą wybierać najlepsze filmy spośród tych, które wyselekcjonowali jurorzy.

Zadanie konkursowe nie było proste. - Twój film może być świadectwem mocy! Masz jedną minutę, by pokazać, że wspaniałe dzieła zaczynają się od detalu. Różnica miedzy wielkością i przeciętnością tkwi w szczegółach. Znajdź ją, pokaż światu! - apelowali organizatorzy.

Głosować można w każdej chwili. Wystarczy wejść na www.bierzcieikreccie.pl.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
najemnik
Szykujcie się na „Najemnika”

W przygotowaniu nowe dzieło Mikołaja Podrackiego pt. "Najemnik". Głównym bohaterem tej opowieści jest Quichio. Ten zawodowy najemnik zasłynął w życiu...

Zamknij