Friday, Jan. 27, 2023

Battle City 1990 – trailer

Autor:

|

24 listopada 2012

|

 

Jak ja lubię, kiedy ambitne filmy kina niezależnego nie upadają, a konsekwentnie dążą do premiery. Na pewno takim projektem jest Battle City 1990 – film oparty na motywach kultowej gry na pegasusa – popularnych czołgów. Dosłownie 2 dni temu ukazał się zwiastun tej produkcji. Koniecznie zobaczcie:

 


 

Kilka słów o fabule z Fan Page’a filmu:

 

Miasteczko znajdujące się na linii działań wojennych. Nieubłaganie nadjeżdża kolumna wrogich czołgów, które zmiotą je z powierzchni ziemi. Załamany burmistrz pogrąża się w swoim szaleństwie i rozpaczy. Do miasta wraca Adam, opuścił je dawno temu. Na wieść o ewakuacji podejmuje natychmiastowe działania. Wzywa dwóch czołgistów, przyjaciół na śmierć i życie. Jednak zanim przystąpią do najważniejszej bitwy w ich życiu, wyjdzie na jaw wydarzenie które zaważy na całej ich znajomości. Czy przyjaźń okaże się na tyle silna? Co stanie się z miastem? I wreszcie, jaką rolę odegrają w tej historii Gawlock, śliczna barmanka i zdeterminowany niemiecki dowódca?

 

PREMIERA 31 LISTOPADA!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Święto kina offowego w Gnieźnie

  47 filmów, ponad 15 godzin projekcji oraz liczne wydarzenia towarzyszące - to tylko najważniejsze punkty zakończonego już VI Ogólnopolskiego...

Zamknij