Friday, Feb. 23, 2024

BazarOFFa Niedziela

Autor:

|

21 listopada 2012

|

 

Warszawski klub Bazar w związku z chęcią promowania kina amatorskiego ogłasza nowy cykl poświęcony młodej kulturze. W każdą niedzielę odbywać się będą projekcje filmów amatorskich. Bazar daje Wam możliwość wyświetlania filmu z uwagi na fakt, że lubi niezależne kino i chce go szerzyć.

 

Lokal mieści się na warszawskiej Pradze w zabytkowej, pełnej uroku kamienicy ‘Dom pod Sowami’. Miejsce cechuje się surowym i industrialnym wnętrzem w pełni oddającym nastrój i klimat prawego brzegu Wisły, jednocześnie stawiając na wysoką jakość serwisu ze starannie wyselekcjonowaną oprawą muzyczną. Projekcje odbywają się bezpłatnie i nieodpłatnie, a początek cyklu planowany jest na (25.11) niedzielę. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z lokalem, piszcie pod adres bazar.kultura@gmail.com.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Charakteryzacja #10 – Łuk brwiowy

  Dziesiąta charakteryzacja przypomina mi pojedynek Wacha z Kliczko. Szczęśliwie tam obeszło się bez tak drastycznych obrazków, ale Ci, którzy...

Zamknij