Thursday, Jun. 13, 2024

Before kiloff x teledyski low budget

Autor:

|

20 stycznia 2016

|

Before kiloff x teledyski low budget

Już 26.01.16 w Eureka Pub na ulicy św. Jacka 1A w Katowicach odbędzie się pierwszy pokaz z cyklu „Before kiloff” – zapowiadającego 12. Edycję Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff, która odbędzie się od 2 do 4.06.2016 w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Pamiętacie jeszcze co działo się podczas pokazu teledysków niskobudżetowych, w trakcie 11. edycji kiloffa? Organizatorzy szykują dla Was jeszcze lepszą powtórkę! To przecież kiloffowy before! Wydarzenie odbędzie się w nowym dla festiwalu miejscu, ale główne kryterium wyboru teledysków pozostaje bez zmian. Znowu głównym założeniem będzie udowodnienie wszystkim, że można stworzyć klip niewielkim nakładem finansowym, że wystarczy trochę kreatywności przy realizacji swojego pomysłu, a efekty potrafią być zaskakujące. Dziwne, niebanalne, intrygujące, surrealistyczne, szokujące, śmieszne, niezwykłe – jakie będą teledyski? Tego nie zdradzimy. Ale gorąco zachęcamy abyście przekonali się osobiście już 26 stycznia o godzinie 19 w Eureka Pub.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
warsza
Pokaz filmów w Katowicach na Warszawskiej

27.01.2016 o godzinie 19:00 w Spółdzielni Socjalnej DeKato (Ul. Warszawska 28, Katowice) odbędzie się trzeci pokaz cyklu WRiTV @ Warszawska....

Zamknij