Friday, Jan. 27, 2023

Brudny Harry już na polakpotrafi.pl!

Autor:

|

26 lipca 2016

|

Brudny Harry już na polakpotrafi.pl!

Brudny Harry, o którym wspominaliśmy w maju trafił w końcu do popularnego serwisu crowdfundingowego polakpotrafi.pl. Każdy z Was może w każdej chwili dorzucić się do tej zwariowanej inicjatywy. Serial „Brudny Henryk” jest inspirowany takimi produkcjami jak „07 zgłoś się’, ‚Monty Python’ oraz ‚Policjanci z Miami’. To nostalgiczna podróż do przeszłości, w której milicjanci PRLu będą się śmiać z narodowych wad, wychwalać zalety bycia polakiem oraz przedstawiać satyrę komunizmu. Towarzyszyć im będą piękne kobiety oraz widowiskowe pościgi.

 

Warto wesprzeć tę inicjatywę, ponieważ oprócz rzucenia monetą na zbożny cel, można też skorzystać z bardzo ciekawych nagród! Na przykład przejazd radiowozem milicyjnym po Warszawie, czy możliwość wystąpienia w serialu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
introspekcja
Patronujemy „Introspekcji”

Miło nam poinformować, że nasz serwis patronuje najnowszej produkcji Grupy Filmowej Paragraf & Aurora Film Studio pt. "Introspekcja". Film opowiada...

Zamknij