Sunday, Apr. 14, 2024

Bytom Film Festiwal – nabór do 20 lipca

Autor:

|

23 czerwca 2016

|

Bytom Film Festiwal  – nabór do 20 lipca

Już niecały miesiąc pozostał aby wysłać swój film na Bytom Film Festiwal. Z kolei do 10 lipca organizatorzy czekają na recenzje, wideorecenzje oraz blogi. Można nadesłać 3 recenzje oraz wideorecenzje.

Swoje dzieła można zgłaszać za pomocą specjalnie do tego stworzonej strony internetowej, którą znajdziecie tutaj.

Tegoroczna formuła przyznawania nagród składa się z dwóch konkursów. Krótkie metraże po raz drugi powalczą o Bytomskie Lwy, wśród których poszukiwani są bezkompromisowi indywidualiści i wyśmienici reżyserzy. Twórcy recenzji, blogów, vlogów i plakatów zostaną ocenieni przez adekwatne Jury oraz przez publiczność i wszystkich zainteresowanych, jako, że głosowanie odbędzie się przez stronę internetową.

Wraz z nadejściem II edycji festiwalu, zmienia się formuła przyznawania nagród. Poza konkursem filmowym, w którym niezależne produkcje po raz kolejny powalczą o „Bytomskie Lwy”, wyróżnieni będą przede wszystkim owi, wybitni animatorzy filmowi.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
obl
Oblitus: Rise of the Forgotten (2016) – Official Trailer

O tym filmie pisaliśmy już dwukrotnie: tutaj i tutaj. Wreszcie doczekaliśmy się trailera, a właściwie teasera, który ujawnia kilka ciekawszych...

Zamknij