Sunday, Apr. 21, 2024

Charakteryzacja – nowy dział w Kinoamatorskie.pl

Autor:

|

11 września 2012

|

 

Siłą naszego serwisu są regularnie wydawane działy. I tak, za niedzielnym „Złapane w sieci” stoi Dawid Gryza, za czwartkowy „Dubel” odpowiedzialna jest Kira, a teraz za wtorkową „Charakteryzację” odpowiadał będzie Tomasz Czekalski!

 

Czym jest „Charakteryzacja”?

 

Będzie to dział naszego serwisu, w którym pokazywać będziemy możliwości manipulowania wyglądem postaci na potrzeby produkcji filmowej. W każdym odcinku zaprezentujemy pewien rodzaj obrażeń ciała, bądź też zmianę ludzkiego wizerunku. Komentując, oceniając i próbując tworzyć własne charakteryzacje, będziecie mogli zasięgnąć rady naszego współpracownika, dzięki czemu tworzenie filmów stanie się jeszcze bardziej wciągające, intrygujące i wymagające!

 


Uprzedzamy, że zawarte tu ucharakteryzowane obrażenia ciała są na tyle realistyczne, że osoby wrażliwe są proszone o zachowanie stosownej ostrożności!

 

Na pierwszy ogień Pęknięta płytka paznokciowa. Zapraszamy!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pęknięta płytka paznokciowa

Uraz izolowany: uderzenie w paznokieć, dobicie przez drzwi z dużą siłą. Efekt finalny: złamany paznokieć, ból, krzyk, krew. Pełna charakteryzacja...

Zamknij