Wednesday, Jul. 24, 2024

CINEMAFORUM – 14. Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych

Autor:

|

6 października 2015

|

CINEMAFORUM – 14. Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych

Już za miesiąc w Warszawie odbędzie się CINEMAFORUM – czyli 14. Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych. To jeden z najważniejszych festiwali młodego kina w Polsce. Co roku daje możliwość zaprezentowania kilkudziesięciu najlepszych filmów fabularnych (także animacji) jakie powstały w kraju i za granicą, a ich twórcy mają niepowtarzalną szansę do skonfrontowania swojej twórczości zarówno z fachowym jury, jak i innymi autorami oraz żywiołową publicznością.

Jak co roku, w ramach festiwalu odbywają się także specjalistyczne warsztaty filmowe i fotograficzne oraz pokazy filmów nominowanych do Nagród Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego – najważniejszego wyróżnienia przyznawanego polskim produkcjom niezależnym. Offowa Akademia Filmowa dokona podsumowania dorobku polskiego offu i podczas ceremonii wręczenia nagród (odbywającej się w trakcie festiwalu) wyłoni najzdolniejszych artystów i najlepsze filmy powstałe w ciągu ubiegłego roku.

Festiwal potrwa od 25 listopada do 29 listopada. Więcej informacji na temat tej inicjatywy znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
faster_pussycat_kill_kill poster
Złapane w sieci #196 – FASTER, PUSSYCAT! KILL! KILL! (1965)

Dawid Gryza w 196 odcinku "Złapane w sieci" zaprasza Was na spotkanie z trzema seksbombami, które uwielbiają sportowe samochody. Jak...

Zamknij