Sunday, Apr. 21, 2024

Czerwony Październik szuka ekipy

Autor:

|

5 lutego 2015

|

Czerwony Październik szuka ekipy

OLDMAN FILMS zapewnia, że skończyły się prace nad scenariuszem szalonej komedii pt. „Czerwony Październik”. Zanim jednak twórcy podejmą się realizacji, postanowili zapełnić swój skład nowymi twarzami. I tak poszukiwani są członkowie obsady, ekipa realizacyjna, sponsorzy, a może nawet koproducenci. Chęć zagrania zgłosiło już podobno kilkoro przedstawicieli Polskiego show biznesu.

Bohaterami filmu są: pracownik biurowy, zmęczony życiem, szukający wytchnienia w używkach i niezbyt rozgarnięty dealer narkotykowy. Kiedy w ich ręce wpada nowa, eksperymentalna odmiana marihuany zwanej czerwonym październikiem, uruchamia to spiralę szaleństwa i niebezpieczeństwa. Gdy do ekipy doczepia się nieobliczalny wytwórca czerwonej roślinki, obłęd sięga zenitu. Nade wszystko, Panowie podpadają groźnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by pozbawić ich życia.

Chętnych do współpracy, twórcy zapraszają do kontaktowania się za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź  o kontakt telefoniczny.

Producent
Kuba Starzec – 788-076-076
k.starzec@oldmanfilms.com

Reżyser
Rafał Kot – 609-963-814
r.kot@oldmanfilms.com

Mail główny: biuro@oldmanfilms.com

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
gra
Granice Miłości – nowy serial internetowy

Przyznacie, że ostatnio twórcy seriali przeżywają dobry czas. Co chwilę słyszy się, że ktoś ogląda House of Card, Breaking Bad,...

Zamknij