Sunday, Apr. 21, 2024

Czy matura to bzdura?

Autor:

|

29 października 2010

|

 

Czy matura to bzdura? Tego dylematu jednoznacznie rozwiązać nie możemy, ale włączyliśmy się w ciekawą naszym zdaniem inicjatywę Kuby Jankowskiego, który uzbrojony w mikrofon przemierza mieszczańskie ulice w poszukiwaniu chętnych na udzielenie kilku pytań, na jego z pozoru łatwe pytania. Cała ta akcja skierowana jest w stronę zrewolucjonizowania polskiego systemu edukacyjnego! Niniejszym oświadczamy, iż Kinoamatorskie.pl staje się oficjalnym patronem tego działania! Zapraszamy na drugi odcinek!

 


 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Snake
    30 października 2010 at 00:21

    Polecam zatem obejrzeć pierwszy odcinek serii i wtedy spróbować odnieść się do przeciętnej wiedzy ;). Swoją drogą poznałem ostatnio ciekawą tezę nauczania historii: - podstawówka: historia mojej rodziny, analiza drzewa genealogicznego i pochodzenia - gimnazjum: analiza historii regionu, z którego się wywodzę - liceum: ogólna nauka historii świata ze szczególnym uwzględnieniem historii Polski, zwłaszcza chwil, którymi można by się chwalić Czy nie uważacie, że to dość świeże spojrzenie na nauczanie historii mogłoby bardziej budować naszą tożsamość narodową, aniżeli to co mamy teraz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kinoamatorskie.pl wychodzi do ludzi!

  Moi drodzy, każdy przepis na sukces mówi, że aby się rozwijać nie można stać w miejscu. My postanowiliśmy wziąć...

Zamknij