Wednesday, Jul. 24, 2024

Czy Polak potrafi wesprzeć dziwne kino?

Autor:

|

14 maja 2014

|

Czy Polak potrafi wesprzeć dziwne kino?

Akcja warta zaangażowania! Jak pewnie doskonale wiecie, nasz redaktor i przyjaciel serwisu Dawid Gryza organizuje od dwóch lat Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino, który odbywa się w Pabianicach. Festiwal ten skierowany jest do amatorów i twórców niezależnych, którzy lubią alternatywę dla mainstreamowej oferty kinowej rodzimych dystrybutorów.

Trzecia edycja Festiwalu Filmowego „Kocham Dziwne Kino” odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia 2014 roku w Kinie Tomi w Pabianicach i właśnie na tę edycję organizatorzy postanowili spróbować wspólnie z Wami zebrać fundusze.

Minimalnym celem, który zapewni sukces całej akcji jest osiągnięcie kwoty 3 500 zł. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na następujące cele:

- drukowanie plakatów i ulotek promujących imprezę – ok. 600zł

- nagrody finansowe dla laureatów – ok. 800zł

- wykonanie statuetek Złotych Moli – ok. 300zł

- zakwaterowanie festiwalowych gości – ok. 800zł

- koszty manipulacyjne (prowizje, podatek) – ok. 1000zł

 Jeżeli jesteście zainteresowani wsparciem tej inicjatywy (do czego gorąco zachęcamy!) odwiedźcie ten adres i zapoznajcie się ze szczegółami.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
m8
„Moje 89 Pokolenie” wchodzi na ekrany

Dwa lata temu informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że rusza projekt "Moje 89 Pokolenie". Wraz z autorem pomysłu Pawłem Juźwiak-Rodanem...

Zamknij