Friday, Sep. 29, 2023

„Delirium” – zdjęcia trwają…

Autor:

|

3 października 2013

|

„Delirium” – zdjęcia trwają…

W tworzeniu filmu bardzo ważne jest samozaparcie. Wiele ciekawie zapowiadających się projektów upadło tylko dlatego, że ich autorom zabrakło motywacji w dążeniu do celu. Naszym zdaniem takiego problemu nie ma ekipa pracująca nad filmem „Delirium”. Zdjęcia do tego horroru trwają od roku, a wypuszczenie trailera zaplanowane jest na styczeń 2014 roku.  Poniżej możecie zapoznać się z zarysem fabuły:

Dwóch przyjaciół wraca z imprezy samochodem, są pijani i rozmawiają o sprawach życia codziennego. Pewne okoliczności, które zaszły w trakcie podróży, sprawiają, że oddzielają się od siebie. Główny bohater po pewnym czasie odnajduje przyjaciela na cmentarzu. Obaj chcą opuścić to miejsce, ale jak się okazuje, brama jest zamknięta, a innego wyjścia nie widać. Na domiar złego, dochodzi do serii niewyjaśnionych zjawisk. Film pokazuje przemianę charakterologiczną obu bohaterów, którzy nie do końca zdają sobie sprawę czy to, co widzą to prawda, czy tylko efekt spożytego wcześniej alkoholu- delirium. Na sam koniec pojawia się kwestia, czy to do czego doszło było zapisane już wcześniej, czy może jednak nie.”

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
nszosa
„Nawiedzona Szosa” – długo wyczekiwany trailer

18 października 2013r w warszawskim clubie: "Nova Maska" o godz. 18:00 odbędzie się premiera mieleckiego filmu Dario Davisa pt. "Nawiedzona...

Zamknij