Saturday, Feb. 4, 2023

DKF Muranów zaprasza na konkurs filmowy

Autor:

|

23 lutego 2013

|

DKF Muranów zaprasza na konkurs filmowy

Po odrodzeniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego przy kinie Muranów działalność tej grupy nabrała tempa! 26 lutego możecie wpaść na pokaz pierwszego filmu Wojtka Smarzowskiego – „Małżowina”. A już za miesiąc klubowicze pokażą film, który nie miał swojej premiery w Polsce – INDIE GAME – dokument o fanach i twórcach niezależnych gier komputerowych.

I właśnie z tym tematem związany jest konkurs filmowy, o którym mowa w tytule. DKF Muranów ogłasza konkurs na najlepszy film związany z tematyką gier wideo. Zrealizuj 1-3 minutową animację, dokument, fabułę, machinimę i prześlij do organizatorów. Twój film weźmie udział w plebiscycie publiczności, która później zobaczy Twój film na dużym ekranie kina Muranów przed marcową projekcją filmu „Indie Game” w reżyserii Lisanne Pajot i Jamesa Swirsky’ego.

Na zwycięzcę plebiscytu czeka również nagroda rzeczowa – roczny karnet do  kina Muranów w Warszawie.
Masz miesiąc by zrealizować swój pomysł i udostępnić swoje dzieło na serwisie YouTube! Wyślij formularz zgłoszeniowy i link do swojego filmu do 8.03.2013.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
itd
In the Dark – premiera

Dzisiaj w serwisie Kinoamatorskie.pl mamy przyjemność zaprezentować Wam premierowy film "In the Dark" Krystiana Kulaczkowskiego. Tym, którzy nie widzieli newsa...

Zamknij