Friday, Jan. 27, 2023

Dozwolone do 21 – końcówka naboru!

Autor:

|

3 lipca 2014

|

Dozwolone do 21 – końcówka naboru!

Uwaga! Jeszcze tylko 15 dni zostało aby wysłać swoje produkcje na 31. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Dozwolone do 21′.  W Festiwalu mogą wziąć udział filmy fabularne, dokumentalne, animacje oraz utwory audiowizualne reprezentujące wszelkie gatunki filmowe, których czas trwania nie przekracza 30 minut. Tematyka filmów jest dowolna.

Każdy film nadesłany na Festiwal zostanie oceniony przez Komisję Kwalifikacyjną, która dokona wyboru filmów do udziału w projekcjach festiwalowych.

Nagrody rzeczowe i finansowe, ufundowane przez organizatorów i sponsorów, otrzymują autorzy filmów wyróżnionych, obecni na MFF „Dozwolone do 21″. Nieobecni autorzy nagrodzonych filmów otrzymają tylko nagrody honorowe, dyplom.
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
25 JULY smaller 2
the ATTACK of the KILLER PHONES part I – znamy datę premiery!

Gdyby 25 lipca zadzwonił do Was telefon, to bądźcie szczególnie ostrożni! Może się okazać, że to telefon-zabójca, który od dawna...

Zamknij