Wednesday, May. 22, 2024

„Dozwolone do 21″ zmienia termin imprezy

Autor:

|

17 lipca 2012

|

W związku z licznymi prośbami ze strony młodych ludzi, organizatorzy 29. Edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Dozwolone do 21″/UP TO 21 zdecydowali się przełożyć jego termin z wrześniowego na listopadowy.

W związku z czym, impreza wystartuje 5 listopada i potrwa do 10 listopada 2012 roku.
Dozwolone do 21//UpTo21 to festiwal dedykowany twórcom poniżej 21 roku życia, a jednocześnie wspaniała okazja, by podzielić się swoją twórczością filmową z szerszą publicznością! Nie masz jeszcze ukończonych 21 lat? Chcesz zobaczyć swój film na wielkim ekranie? Chcesz poznać innych twórców z całego świata? Zgłoś się już dziś! Więcej informacji znajdziesz tutaj. Serwis Kinoamatorskie.pl objął festiwal swoim patronatem.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Solanin – lista filmów konkursowych

  286 filmów zgłoszonych do konkursu to prawdziwy powód do dumy, ale także ogromne wyzwanie, z którym musieli zmierzyć się...

Zamknij