Sunday, Apr. 14, 2024

Drugi trailer „Wideorejestratora”

Autor:

|

27 kwietnia 2012

|

 

W sieci ukazał się drugi trailer filmu Grupy Filmowej Wołominek p.t. „Wideorejestrator”. Zgodnie z tradycją trailer zawiera ‚pożyczoną muzykę’, jednak w filmie znajdziecie wyłącznie autorskie nagrania członka ASDF. Premiera w ostatnim tygodniu kwietnia.

 

Fabuła: Rok 2387. Zapomniana, zdegradowana, zanieczyszczona oraz wyeksploatowana z surowców Ziemia dawno przestała być domem ludzi. Życie gatunku ludzkiego przeniosło się do licznych baz kosmicznych wielkich korporacji oraz na księżyce Jowisza.

Do Ziemi zbliża się naukowa ekspedycja statku Melies 5 z kapitanem Garrym i porucznikiem Larrym na pokładzie.

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gliwickie posłowie…

  W oczekiwaniu na relację filmową, która właśnie przechodzi etap montażu, zapraszamy Was na zapoznanie się z felietonem naszego redaktora...

Zamknij